Regulamin konkursu | Szkolenia Komunikacja

Regulamin konkursu

Dodany do KONKURS przez Agnieszka_ 3590 dni temu (Artykuł)

REGULAMIN KONKURSU „ DODAWAJ WPISY – ZGARNIJ SZKOLENIE”

1. Organizatorem promocji jest AVENHANSEN Sp. z o.o., z siedzibą: ul. Kronikarza Galla 4 lok. 9, 30-053 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000283988

2. Organizator jest wyłącznym właścicielem portalu: http://www.szkolenia-komunikacja.pl

3. Uczestnikiem promocji może zostać osoba fizyczna, która dokonała rejestracji w systemie rejestracyjnym portalu http://www.szkolenia-komunikacja.pl pozostawiając w nim swój adres e-mail, oraz wykazująca aktywność na stronie http://www.szkolenia-komunikacja.pl i jest osoba pełnoletnią.

4. Promocja rozpoczyna się 01.12.2010 a kończy się 01.04.2011. W trakcie tego okresu Zarząd AVENHANSEN Sp. z o.o. będzie przyznawał nagrody.

5. Nagrodami promocji są:
a) 4 x szkolenie otwarte z oferty AVENHANSEN Sp. z o.o. dofinansowane w 100% (darmowe) do wykorzystania przez okres 1 roku od przyznania nagrody

6. Kryteriami przyznawania nagród będzie:
a) aktywność - częstotliwość wpisów uczestnika strony
b) wiedza - merytoryczność wpisów uczestnika strony
c) dokonanie co najmniej 15 wpisów na stronie

7. Jedna osoba fizyczna może wygrać tylko jedno szkolenie. Zabrania się odsprzedawania wygranych szkoleń osobom trzecim.

8. Wytypowane do nagród osoby (ich nick’i, którymi posługują się na forum) zostaną pokazane na stronie http://www.szkolenia-komunikacja.pl
Osoby te powinny do dnia 2011-04-07 zgłosić się do organizatora na adres konkurs@avenhansen.pl i potwierdzić chęć odebrania nagrody, wraz z podaniem prawdziwych danych (imię, nazwisko, wiek, adres zameldowania). W przypadku niepotwierdzenia w wyznaczonym terminie, lub podania nieprawdziwych danych, nagroda zostanie przekazana kolejnej osobie.

9. Organizator, świadom odpowiedzialności prawnej, oświadcza, że wynik Konkursu nie zależy w żadnym stopniu od jakiegokolwiek czynnika losowego, a mechanizm konkursu nie ma nic wspólnego z grami losowymi w rozumieniu ustawy „O grach losowych, zakładach wzajemnych i grach na automatach; (Dz.U. z 1998 r. Nr 102, poz.650, Nr 145, poz.946, Nr 155, poz.1014 i Nr 160, poz.1061 oraz z 2000 r. Nr 9, poz.117. wraz z późn. zmianami)”.

10. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do całkowitego lub częściowego przerwania konkursu po jego rozpoczęciu i/lub po przyznaniu nagród. Dotyczy to przede wszystkim sytuacji losowych, z których wynika, że konkurs nie może odbywać się zgodnie z przewidzianym planem, podczas których zaistniały sytuacje szczególne wywołane, np. wirusami komputerowymi, usterkami systemowo-sprzętowymi albo innymi usterkami technicznymi lub wadami prawnymi, które mają wpływ na administrację, bezpieczeństwo, integralność i regularny przebieg konkursu. Dalsze postępowanie prawne i droga sądowa są wykluczone.

11. Nagrodzona osoba nie może żądać zamiany przyznanej nagrody na ekwiwalent pieniężny.

12. Przystąpienie do promocji oznacza zgodę na warunki regulaminu.

13. Regulamin promocji będzie dostępny na stronie: http://www.szkolenia-komunikacja.pl

14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treść postów. W miarę możliwości, posty naruszające regulamin wewnętrzny forum będą usuwane.

15. Regulamin może ulec zmianie bez powiadomienia użytkowników forum. Aktualny regulamin znajduje się na stronie http://www.forum-szkolenia.pl


Bookmark and Share

Kto głosował na ten wpis


Nasz serwis powstał z myślą o ludziach, którzy interesują się szkoleniami, a zwłaszcza tymi, które dotyczą zagadnienia komunikacji. Na naszych stronach zbieramy najciekawsze materiały dotyczące tej tematyki, które można znaleźć w Internecie.
Partnerzy
Login:

Hasło:

Zapamiętaj mnie:Wszystkich Online: 0

  • csisilver
  • Silouh
  • aggiss
  • Piter
  • greta
  • agu_87
  • Elamis
  • Agnieszka_
  • Fokolak
  • Gnom

STATYSTYKI